Slovak EnglishEnglishUkrainian
  • Dnes je 2. marec 2024
  • Youtube
  • Instagram
  • Slovak EnglishEnglishUkrainian

Kultúrne leto ponúkne počas letných večerov viacero pravidelných formátov premietaní filmov či filmových prezentácií pod holým nebom – Túlavé kino pri Horárni v Krasňanoch (každú stredu), Cestovateľské kino v spolupráci s CK SVET na Kultúrnej scéne v Sade Janka Kráľa (každú stredu o 20.30) a Bažant Kinematograf na Tyršovom nábreží premieta od 8. do 17. augusta vždy o 21.00.

Tešiť sa môžete najmä na česko-slovenské filmy ako Vlastníci, Teória Tigra, Kandidát, Teroristka, Meky, 3Bobule, ale aj zahraničné tituly ako Nedotknuteľní, Na nožePrazit, Zažiť to znovu či Polnoc v Paríži.

Zaspomíname spolu aj na legendu slovenskej kultúrnej a humoristickej scény, Milana Lasicu – skutočné pukance, túlavé stoličky a česko-slovenská komédia Vážení přátelé, ano … aneb Vpred, vpred, Bohouš a anjel …

Kultúrne leto pod holým nebom je skutočne bohaté vďaka spoluprácam a spolu s CK SVET sme už precestovali nejednu magickú, tajomnú či nepoznanú destináciu. Zavítame však ešte na Faerské ostrovy, do Uzbekistanu a šialenej Indie.

Viac informácií o podujatiach Kultúrneho leta na www.kulturneleto.sk