Slovak EnglishEnglishUkrainian
  • Dnes je 16. apríl 2024
  • Youtube
  • Instagram
  • Slovak EnglishEnglishUkrainian

Víkend otvorených budov: Kaplnka sv. Kataríny
Víkend otvorených budov: Slavín
Rande s mestom_Komplex historických budov kláštora klarisiek
Víkend otvorených budov: Prüger-Wallnerova záhrada
Rande s mestom pre rodiny s deťmi: Mesto plné farieb
Rande s mestom: Víkend otvorených budov: Biela 6
Rande s mestom_Komplex historických budov kláštora klarisiek
Víkend otvorených budov: Krematórium
Linka na podujatie Rande s mestom pre Nepočujúcich
Link na podujatie Rande s mestom pre nevidiacich a slabozrakých
Link na podujatie Rande s mestom pre ľudí s pohybovým znevýhodnením

Od apríla zavádzame vstupné na vychádzky Rande s mestom

Vážime si vašu vytrvalú priazeň a silný záujem o ponuku prehliadok, ktoré pre vás každý týždeň pripravujeme. Spoločne sme vytvorili komunitu ľudí, ktorí majú radi naše mesto a jeho históriu a túžia sa vzdelávať a prenikať hlbšie do súvislostí dejín a kultúry.

Rastúci záujem verejnosti o ponuku vychádzok Rande s mestom sme sa rozhodli uspokojiť symbolickým spoplatnením našej ponuky.

  • Spoplatnenie vychádzok bude zavedené od 6. 4. 2024.
  • Plné vstupné bude v sume 4 €.
  • Zľavnené vstupné bude v sume 2 € pre seniorov a seniorky (od 65 r.), študentov a študentky (do 26 r.), ZŤP + sprievod.
  • Bezbariérové a detské prehliadky ostávajú bez vstupného.
  • Nákup vstupeniek bude prebiehať online cez portál tootoot.fm.
  • Sprievodkyni či sprievodcovi sa preukážete zakúpenou vstupenkou alebo QR kódom na vstupenke, ktorú obdržíte e-mailom spolu s informáciou o mieste stretnutia. Vstupenku môžete otvoriť v telefóne alebo priniesť vytlačenú.

Spoplatnenie vychádzok nám umožní zverejniť ponuku vychádzok vopred na dlhšie obdobie tak, aby ste si mohli vybrať témy, ktoré vás skutočne zaujímajú a naplánovať termíny, ktoré vám budú vyhovovať.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať e-mailom na adrese: m.slosarova@bkis.sk

 

O projekte

Máte radi skutočné príbehy? Históriu, umenie, či jednoducho mesto, v ktorom sa dennodenne pohybujete? Ak aj vy patríte k zvedavým ľuďom, fascinujú vás dejiny a radi spoznávate nové veci, príďte na Rande s mestom!

V celoročnom cykle tematických vychádzok so sprievodcami  a sprievodkyňami – absolventmi a absolventkami najstaršieho sprievodcovského kurzu špecializovaného na Bratislavu, spoznáte hlavné mesto z nových perspektív a na vlastné oči a uši objavíte nepoznané zákutia a ich príbehy.

Zažite aspoň jedno ozajstné Rande s mestom a už nikdy sa nebudete na Bratislavu dívať rovnakými očami – budete ju mať radšej!

Про проект

Приходьте вивчати Братиславу!
Запрошуємо вас познайомитись  з містом Братислава та його можливостями, що подарують приємні моменти з вашими дітьми та друзями. Відкрите з нами не лише історію міста, а й місця які подарують враження,  розкажуть  про культуру та відпочинок на природі.  На наших прогулянка містом з гідом пізнаєте  місто, познайомитесь  з добрими людьми, цікавими порадами та практичними порадами, що  допоможе вам легше зорієнтуватись у місті. Зустріч у місті – це цикл регулярних екскурсій містом, спеціально підготовлених для інших нових мешканців Братислави, що приїхали з України. Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

 

Rande s mestom to je aj podcast nie len o dejinách Bratislavy, ktorý pre vás pravidelne každý mesiac pripravujeme. Všetky časti a viac informácií o podcaste nájdete tu.