Slovak EnglishEnglishUkrainian
  • Dnes je 25. február 2024
  • Youtube
  • Instagram
  • Slovak EnglishEnglishUkrainian

 

 

Link na podujatie Rande s mestom pre nevidiacich a slabozrakých
Link na podujatie Rande s mestom pre ľudí s pohybovým znevýhodnením
Linka na podujatie Rande s mestom pre Nepočujúcich
O projekte

Máte radi skutočné príbehy? Históriu, umenie, či jednoducho mesto, v ktorom sa dennodenne pohybujete? Ak aj vy patríte k zvedavým ľuďom, fascinujú vás dejiny a radi spoznávate nové veci, príďte na Rande s mestom!

V celoročnom cykle tematických vychádzok so sprievodcami  a sprievodkyňami – absolventmi a absolventkami najstaršieho sprievodcovského kurzu špecializovaného na Bratislavu, spoznáte hlavné mesto z nových perspektív a na vlastné oči a uši objavíte nepoznané zákutia a ich príbehy.

Zažite aspoň jedno ozajstné Rande s mestom a už nikdy sa nebudete na Bratislavu dívať rovnakými očami – budete ju mať radšej!

Про проект

Приходьте вивчати Братиславу!
Запрошуємо вас познайомитись  з містом Братислава та його можливостями, що подарують приємні моменти з вашими дітьми та друзями. Відкрите з нами не лише історію міста, а й місця які подарують враження,  розкажуть  про культуру та відпочинок на природі.  На наших прогулянка містом з гідом пізнаєте  місто, познайомитесь  з добрими людьми, цікавими порадами та практичними порадами, що  допоможе вам легше зорієнтуватись у місті. Зустріч у місті – це цикл регулярних екскурсій містом, спеціально підготовлених для інших нових мешканців Братислави, що приїхали з України. Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

 

Rande s mestom to je aj podcast nie len o dejinách Bratislavy, ktorý pre vás pravidelne každý mesiac pripravujeme. Všetky časti a viac informácií o podcaste nájdete tu.