Socha a objekt XX.
Výstava trvá do 23. 8. 2015
 
Jednofázové kvasenie
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 3. 8., 18:00 h  Michalská 26
 
Beltango Kvintet / Srbsko
Festival Music Square 4. 8., 20.00h Hlavné námestie
 
Samuel Hošek
World Music pri Dóme 4. 8., 20.00 h V spolupráci so San Marten Bar & Restaurant, Panská 33  
 
Ruthenia
Festival Menšinové kultúrne leto 4. 8., 17.00 h Hviezdoslavovo námestie
 
Balla: Veľká láska
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 4. 8., 18:00 h Michalská 26
 
Chillout na Dunaji – Bloom – Barbora Drahovská a Lukáš Kyška
Festival Eurovea 5. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Kazachstan
Cyklus Cestovateľské kino 5. 8., 20.30 h Námestie M. R. Štefánika v areáli OC Eurovea
 
AD HOC BAND – hudba z Balkánu
Festival Menšinové kultúrne leto 5. 8., 18.00 h Hviezdoslavovo námestie
 
Amnestia, ktorá rozpútala peklo
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 5. 8., 18:00 h Michalská 26
 
Kino U červeného raka
 Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 5. 8., 20:00 h
 
Janek Ledecký a Silent Trio
Festival Music Square 6. 8., 20.00h Hlavné námestie
 
Willibald Guggenmos
Katedrálny orgánový festival 6. 8., 19.00 h Dóm sv. Martina
 
Rév
Festival Menšinové kultúrne leto 6. 8., 18.00 h Hviezdoslavovo námestie
 
Simona Houda-Šaturová: Decade
Viva Musica! festival 7. 8., 20.00 h Dóm sv. Martina
 
Pressburg Rock
Festival Eurovea 7. 8., 17.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
bratislava inline - jazda s Kultúrnym letom
7. 8., 21.00 h  Stretnutie za Auparkom
 
Schmiedhouser, Karpatonemecký súbor, Tužina
Festival Menšinové kultúrne leto 7. 8., 18.00 h Hviezdoslavovo námestie
 
Detská fotografia 2
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 7. 8., 15:30 h  Michalská 26
 
Rok jubilantov
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 7. 8., 18:00 h  Michalská 26
 
Barbora Botošová and Band – Gypsy Queen project
Festival Menšinové kultúrne leto 8. 8., 18.00 h Hviezdoslavovo námestie
 
Deň Vajnor - dedina v meste
8. 8., 17:00 h  Hlavné námestie
 
Funny Fellows – Old Time Band
Festival Music Square 9. 8., 20.00h Hlavné námestie
 
Klady Kludu, Queer Jane
Kuktúrne leto POD PYRAMÍDOU / Letná Demovnica_FM live 9. 8., 16.00 – 18.00 h POD PYRAMÍDOU Budova Slovenského rozhlasu, Mýtna...
 
Kol han´shama
Festival Menšinové kultúrne leto 9. 8., 18.00 h Hviezdoslavovo námestie
 
Šansónový večer na lodi, Bon bon trio
Cyklus Hudba na Dunaji 10. 8., 19.00 – 21.00 h Loď Martin, pontón č. 52
 
Martin Geišberg
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 10. 8., 18:00 h  Michalská 26
 
Peter Dobai - Nikolaj Nikitin Quintet KAVORKA
World Music pri Dóme 11. 8., 20.00 h V spolupráci so San Marten Bar & Restaurant, Panská 33
 
Finalisti ceny Anasoft
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 11. 8., 18:00 h Michalská 26
 
Chillout na Dunaji – Jana Gavačová Trio
Festival Eurovea 12. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Nórsko – magické Lofoty
Cyklus Cestovateľské kino 12. 8., 20.30 h Námestie M. R. Štefánika v areáli OC Eurovea
 
Türkiye Gençlik Filharmoni Orkestrasi / Turecko
Medzinárodná Bratislava 12. 8., 19.00 h Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
 
Kino U červeného raka 2
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 12. 8., 20:00 h  Michalská 26
 
Gunnar Petersen
Katedrálny orgánový festival 13. 8., 19.00 h Dóm sv. Martina
 
Hong Kong Children’s Symphony Orchestra
14. 8. Dóm sv. Martina V spolupráci s Veľvyslanectvom Cyperskej republiky v Bratislave
 
Janoska Ensemble
Viva Musica! festival 14. 8., 20.00 h Stará tržnica
 
Zdvihnite oponu
Festival Eurovea 14. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Good Feeling
Festival Eurovea 14. 8., 20.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Detská fotografia 3
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 14. 8., 15:30 h  Michalská 26
 
Oslavy sv. Vavrinca, Patróna kuchárov a cukrárov
Festival Music Square 15. 8., 10.00h Hlavné námestie
 
Latino dance party
Festival Eurovea 15. 8., 16.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Pavol Hammel
Festival Music Square 16. 8., 20.00h Hlavné námestie
 
O Dunaji na Dunaji
Cyklus Hudba na Dunaji 16. 8., 15.00 – 17.00 h Loď Martin, pontón č. 52
 
Space Recorder, JuSt
Kultúrne leto POD PYRAMÍDOU / Letná Demovnica_FM live 16. 8., 16.00 – 18.00 h POD PYRAMÍDOU Budova Slovenského rozhlasu, Mýtna...
 
Peter Janku a Dominika Fričová
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 17. 8., 18:00 h Michalská 26
 
Maca a kapela roka
World Music pri Dóme 18. 8., 20.00 h V spolupráci so San Marten Bar & Restaurant, Panská 33
 
Bratislavské korzo
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 18.8., 18:00 h  Michalská 26
 
Chillout na Dunaji – Natália Hatalová
Festival Eurovea 19. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Mongolsko – v ríši Džingischána
Cyklus Cestovateľské kino 19. 8., 20.30 h Námestie M. R. Štefánika v areáli OC Eurovea
 
Kino U červeného raka 3
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 19. 8., 20:00 h Michalská 26
 
Bratislava Cantat - 3. ročník
20. – 22. 8. 2015 V spolupráci s Bratislava Music Agency
 
Hans Fagius
Katedrálny orgánový festival  20. 8., 19.00 h Dóm sv. Martina
 
Folk Talk alebo neobyčajne o obyčajných veciach
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 20. 8., 18:00 h  Michalská 26
 
Gamelán a Anklung / Indonézia, SK
Festival Music Square 21. 8., 17.00h Hlavné námestie
 
Lavalier band
Festival Eurovea 21. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Peter Bažík
Festival Eurovea 21. 8., 20.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Detská fotografia 4
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 21. 8., 15:30 h  Michalská 26
 
Ivana Ecetová Trio
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 21. 8., 18:00 h Michalská 26
 
Indigo Quarter
Festival Music Square 23. 8., 20.00h Hlavné námestie
 
Carlos Mena, Monika Melcová
Katedrálny orgánový festival 23. 8., 19.00 h Dóm sv. Martina
 
Lavalier Band, Divisi
Kultúrne leto POD PYRAMÍDOU / Letná Demovnica_FM live 23. 8., 16.00 – 18.00 h POD PYRAMÍDOU Budova Slovenského rozhlasu, Mýtna...
 
Nikolaj Nikitin quartet feat. Hanka Gregušová
Botanická záhrada 23. 8., 18.00 h
 
Swingová loď, SwinGang
Cyklus Hudba na Dunaji 24. 8., 19.00 – 21.00 h  Loď Martin, pontón č....
 
The Gjertruds
Medzinárodná Bratislava 24. 8., 20.00 h Hlavné námestie
 
Peter Schmidt: Kaktus na Valentína
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 24. 8., 18:00 h MIchalská 26
 
Chillout na Dunaji – Martin Bies
Festival Eurovea 26. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Suri - kmeň, ktorý ešte vzdoruje
Cyklus Cestovateľské kino 26. 8., 20.30 h Námestie M. R. Štefánika v areáli OC Eurovea
 
Prekladanie v záhrade slov
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 26. 8., 18:00 h  Michalská 26
 
Kino U červeného raka 4
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 26. 8., 20:00 h Michalská 26
 
Golden Age Festival - 1. ročník
27. 8., 19.00 h V-klub
 
Hudba Ministerstva vnútra
Festival Music Square 27. 8., 20.00 h Hlavné námestie
 
Donato Cuzzato
Katedrálny orgánový festival 27. 8., 19.00 h Dóm sv. Martina
 
Transpolune
Festival Eurovea 28. 8., 18.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Love 4 Money
Festival Eurovea 28. 8., 20.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
Rok jubilantov 2
Kultúrne leto v letnej čitárni U červeného raka 28. 8., 18:00 h  Michalská 26
 
Viva opera!
Viva Musica! festival 29. 8., 20.00 h Koncertná sieň...
 
Záverečný koncert
Festival Eurovea 29. 8., 20.00 h Námestie M. R. Štefánika
 
IBBY INŠTITÚT BRATISLAVA / Knižné hody
Hviezdoslavovo námestie, vo vybraných „zákutiach“ Starého Mesta  
 
Scot & Zelda, Deal
Kultúrne leto POD PYRAMÍDOU / Letná Demovnica_FM live 30. 8., 16.00 – 18.00 h POD PYRAMÍDOU Budova Slovenského rozhlasu, Mýtna...
 
Robert Křesťan a Druhá tráva
Festival Music square 30. 8., 20.00 h  Hlavné námestie
 
Dni majstrov ÚĽUV - 24.ročník
5. – 6. 9. 2015 V spolupráci s ÚĽUV
 
Ivana Mer, Zoo and Aquarium
Kultúrne leto POD PYRAMÍDOU / Letná Demovnica_FM live 6. 9., 16.00 – 18.00 h POD PYRAMÍDOU Budova Slovenského rozhlasu, Mýtna...
 
Konvergencie - Longital Suita
10. 9., 20.00 h Design Factory
 
Rímske hry 2015
12. - 16.9.2015  V spolupráci s Múzeom mesta Bratislavy a Tovarišstvom starých bojových umení a remesiel a VIS
 
Konvergencie - Arvo Pärt Stabat Mater
14. 9., 20.00 h  Dóm sv. Martina
 
Konvergencie - Chasidské piesne II
16. 9., 19.00 h  Moyzesova sieň
 
Konvergencie - Moyzesovo kvarteto 40 +
17. 9., 18.00 h  Dom Albrechtovcov
 
Konvergencie - 5 Amores Pasados
17. 9., 20.00 h Koncertná sieň Klarisky
 
Konvergencie - Bratislavská noc komornej hudby
18. 9., 18.00 h  Design Factory
 
Konvergencie - Pomáhať nebolí – Nebolieť pomáha / detský koncert
19. 9., 15.00 h Design Factory
 
Konvergencie + Konvergencie
19. 9., 19.00 h  Design Factory
 
Konvergencie - Ospalý pohyb / Susanna Wallumrod
20. 9., 20.00 h Ateliér Babylon
X Zrušiť odoberanie Newslettera


X
____________________________________________________
 
Súhlas dotknutej osoby k použitiu osobných údajov
 
v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“)
 
 
Prevádzkovateľ:
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, Židovská 1, 815 15 Bratislava, SR
IČO: 30794544
 
Týmto udeľujem prevádzkovateľovi dobrovoľne súhlas so spracovaním svojich osobných údajov: e-mailová adresa;
za účelom zasielania informácií o činnosti a aktivitách prevádzkovateľa, najmä o kultúrnych podujatiach a o divadelných predstaveniach v MDPOH.
Tento súhlas udeľujem prevádzkovateľovi na obdobie 5rokov.
 
Týmto sa ďalej zaväzujem, že som bol (a) v zmysle Zákona poučený (á) o právach dotknutej osoby v zmysle § 11 Zákona a udeľujem dobrovoľne svoj výslovný súhlas na spracovanie osobných údajov na vymedzený účel.
 
Dotknutej osobe sú priznané práva v zmysle § 28 Zákona, a to najmä právo kedykoľvek žiadať o opravu alebo likvidáciu svojich nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov.