Slovak EnglishEnglishUkrainian
  • Dnes je 2. marec 2024
  • Youtube
  • Instagram
  • Slovak EnglishEnglishUkrainian

Bratislava vnímavých ľudí

31. januára 2019

 

V stredu 12.12. o 17:00 hod. sme v rámci programu Vianočnej Bratislavy predstavili na Hlavnom námestí činnosti viacerých bratislavských charít v programe  – Bratislava vnímavých ľudí.

Moderátormi večera boli Bibiana Ondrejková a riaditeľ Bratislavského kultúrneho a informačného strediska Vladimir Grežo, ktorí na pódiu postupne predstavili projekty 12 zúčastnených charít
a dobrovoľníckych spolkov pôsobiacih na pôde hlavného mesta.

Medzi vystupujúcimi charitami boli:
OZ Vagus, OZ Liga za ľudské práva, OZ Bazár chalaňov, NO Ľudia ľudom, NO Centrum Memory, OZ Úsmev ako dar, Slovenská katolícka charita, OZ Červený nos Clowndoctors, OZ Detský fond Slovenskej republiky, Nadácia Pontis a Nota Bene.

Každá zo zúčastnených charít predstavila svoju činnosť formou prezentačného videa, ako aj krátkym rozhovorom, kedy ľudí osobne vyzývali k aktívnej spolupráci, či podpore ich projektov.

.

Program, ktorého nosnou myšlienkou bolo povzbudiť Bratislavčanov k väčšej ohľaduplnosti a vnímavosti voči ľudom v núdzi v našom hlavnom meste ste  si mohli pozrieť aj v televíznom zázname počas predvianočného víkendu vo vysielaní Televízie Bratislava.

Atmosféru podujatia vám priblížia aj fotografie z našej Galérie nižšie.