Slovak EnglishEnglishUkrainian
 • Dnes je 4. december 2023
 • Youtube
 • Instagram
 • Slovak EnglishEnglishUkrainian
Rande s mestom pre rodiny s deťmi: Na kolobežke od mosta k mostu

Dá sa za jedno doobedie stihnúť audiencia u cisára Františka Jozefa, aj návšteva u grófa Lanfranconiho? Na kolobežke áno! Pozývame vás na prechádzku, po ktorej sa na dunajské nábrežie budete dívať novými očami. Už nebudete chodiť okolo neznámych budov a sôch, ale budú vás zdraviť starí známi so svojim príbehom. Dozviete sa, kde sa dajú v Bratislave uloviť žraloky aj vyza, aj ako sa dá skrotiť neposlušná rieka. Ukážeme si, kde žil bláznivý génius Franz Xaver Messerschmidt a možno sa vám podarí napodobniť jednu z grimás jeho slávnych charakterových hláv. Prezradíme vám, ako sa Vydrica či Zuckermandel dostali na mapu Bratislavy, aj prečo z nej na čas zmizli. Čakajú vás zábavné úlohy a dávka poctivého kolobežkovania!

Pre rodiny s deťmi (5-13 rokov).

Sprievodkyňa: Margita Petríková

Trasa vychádzky je BEZBARIÉROVÁ.

 

Prihlasovací formulár: 30. 4. 2023, nedeľa, 10:00 

  Odhlásenie sa z podujatia

   

  *V prípade, že ste po zaregistrovaní neobdržali potvrdzujúci e-mail s informáciou
  o mieste stretnutia, skontrolujte prosím aj vaše správy v SPAME/ Nevyžiadanej pošte, prípadne napíšte na adresu: m.slosarova@bkis.sk 
  či telefónne číslo: 0918 954 059

  Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti BKIS, viac info na www.bkis.sk v časti Ochrana osobných údajov.