Slovak EnglishEnglishUkrainian
 • Dnes je 25. február 2024
 • Youtube
 • Instagram
 • Slovak EnglishEnglishUkrainian
Rande s mestom pre rodiny s deťmi: Keď boli skladatelia malí

Všetci skladatelia, o ktorých si dnes porozprávame, sa od útleho detstva prejavovali ako zázračné deti, a v dospelom veku svoj talent rozvinuli do majstrovských výšok. Niektorí z nich sa tu narodili, iní naše mesto navštívili ako deti, niektorí z nich tu dlhšie pôsobili. Ktorá ulica bola svedkom prvých rôčkov Johanna Nepomuka Hummela a čo zažil pri búrke na mori? Do ktorého mesta neďaleko Bratislavy chodil Joseph Haydn do školy a čo vystrájal ako malý speváčik? Prečo tu Mozartovci museli kúpiť koč? Kam sa chodil malý Franz Schmidt učiť hrať na organ? Čo zbieral Béla Bartók ako dieťa a čo ako dospelý? Ako sa sem doviezol Eugen Suchoň prvýkrát? Možno aj medzi vami sú malí hudobní géniovia! Príďte a dozviete sa viac!

Sprievodkyňa: Zuzana Godárová

 

Prihlasovací formulár: 9. 7. 2023, nedeľa, 10:00 

  Odhlásenie sa z podujatia

   

  *V prípade, že ste po zaregistrovaní neobdržali potvrdzujúci e-mail s informáciou
  o mieste stretnutia, skontrolujte prosím aj vaše správy v SPAME/ Nevyžiadanej pošte, prípadne napíšte na adresu: m.slosarova@bkis.sk 
  či telefónne číslo: 0918 954 059

  Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti BKIS, viac info na www.bkis.sk v časti Ochrana osobných údajov.