Slovak EnglishEnglishUkrainian
 • Dnes je 4. december 2023
 • Youtube
 • Instagram
 • Slovak EnglishEnglishUkrainian
Rande s mestom pre Nepočujúcich: Sad Janka Kráľa

Srdečne vás pozývame na ďalšiu vychádzku Rande s mestom pre Nepočujúcich tlmočenú do slovenského posunkového jazyka.

Pani sprievodkyňa Ľubka Černáková vás pozýva do parku, v ktorom každý chodník veští budúcnosť a v ktorom sa skrýva zázračný liek na dlhovekosť. Poznáte ho? Lemovaný Dunajom po stáročia striedal jednu podobu za inú, ešte krajšiu, ešte magickejšiu, aby ho potom zdevastovali bitky a vojny, napokon už len nezáujem. Poďte s nami spoznávať históriu a načerpať dobrú vôľu v príjemnej zeleni vzácnych drevín v parku mnohých mien, ktorý dnes nazývame Sadom Janka Kráľa.

VSTUP VOĽNÝ. 

PRIHLÁSENIE:
Ak máte záujem o účasť na vychádzke, vyplňte prosím náš prihlasovací formulár. Následne vám na uvedenú e-mailovú adresu príde informácia o mieste stretnutia, začiatku vychádzky i celej trase. Zároveň vás v prípade zmeny, či zrušenia vychádzky budeme vedieť priamo kontaktovať. Ďakujeme.

Tešíme sa na vás!

Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

 

 

Prihlasovací formulár: 21. 10. 2023, sobota, 14:00

  Odhlásenie sa z podujatia

   

  *V prípade, že ste po zaregistrovaní neobdržali potvrdzujúci e-mail s informáciou
  o mieste stretnutia, skontrolujte prosím aj vaše správy v SPAME/ Nevyžiadanej pošte, prípadne napíšte na adresu: m.slosarova@bkis.sk 
  či telefónne číslo: 0918 954 059

  Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti BKIS, viac info na www.bkis.sk v časti Ochrana osobných údajov.