Slovak EnglishEnglishUkrainian
 • Dnes je 24. apríl 2024
 • Youtube
 • Instagram
 • Slovak EnglishEnglishUkrainian
Rande s mestom pre Nepočujúcich: Fašiangové zábavy v meste na Dunaji

Vychádzka tlmočená do slovenského posunkového jazyka.
Sprievodkyňa: Katarína Králiková

Pozývame vás na 90 minútovú vychádzku v centre Bratislavy. Uvidíte miesta, kde sa konali reprezentačné plesy, maškarné bály, fašiangové zábavy aj spolkové tanečné večierky.
Dozviete sa o dejinách plesov, o plesovej móde aj o plesových patrónoch. Priblížime si tiež dobovú plesovú etiketu, tanečný poriadok a aj vplyv politiky na fašiangové plesy v meste na Dunaji.
Mesto na Dunaji – to je bývalý Prešporok i dnešná Bratislava. Mesto, ktoré v každej dobe milovalo plesy a tie cez fašiangy najviac.

UPOZORNENIE: Vychádzka je špeciálne prispôsobená pre Nepočujúcich, no v prípade voľných miest sú vítaní všetci.
Vychádzka končí na Námestí Nežnej revolúcie pred Starou tržnicou, kde Hlavné mesto SR Bratislava a BKIS všetkých pozýva na bohatý program v rámci podujatia Bratislavské Fašiangy.

Prihlasovací formulár: Rande s mestom pre Nepočujúcich / 18. 2. 2023 o 14:00

   

  ?

  ?

  povinné údaje

  This form can be submitted up to 17 times.

  *V prípade, že ste po zaregistrovaní neobdržali potvrdzujúci e-mail s informáciou
  o mieste stretnutia, skontrolujte prosím aj vaše správy v SPAME/ Nevyžiadanej pošte, prípadne napíšte na adresu: m.slosarova@bkis.sk 
  či telefónne číslo: 0918 954 059

  Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti BKIS, viac info na www.bkis.sk v časti Ochrana osobných údajov.