Kultúrne leto / Vianočná Bratislava

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko je hlavným organizátorom a producentom najdlhšieho mestského letného festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava, ktorý v roku 2019 predstavil už svoj 44. ročník.

Cieľom multižánrového festivalu je počas troch mesiacov ponúknuť návštevníkom pestrú paletu hudobných, tanečných či detských podujatí na rôznych miestach hlavného mesta.

Dopyty na spoluprácu posielajte do 4. 6. 2019 na program@bkis.sk alebo vyplňte formulár nižšie! Dopyty, ktoré prídu po tomto termíne, budú registrované pre možnú účasť v nasledujúcom roku. 

Projekt Vianočná Bratislava ponúka pestrú paletu kultúrnych podujatí v predvianočnom období. Hudobno – tanečný a vizuálny program ponúkaný na Hlavnom námestí. Už tradičnou súčasťou je aj výstava vianočných stromčekov, ktoré zdobia žiaci a študenti bratislavských základných a umeleckých škôl na Nádvorí sv. Jána Nepomuckého.

BKIS pravidelne pripravuje aj mikulášske podujatie pre deti v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava. Neoddeliteľnou súčasťou Vianočnej Bratislavy sú programy pre seniorov a pravidelne prinášame vianočný program aj do mestských častí.
Dopyty na spoluprácu posielajte do 1. 10. 2019 na program@bkis.sk alebo vyplňte formulár nižšie.

Kultúrne leto / Vianočná Bratislava

Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás!

?

?