Kultúrne leto v Ružinove

MiestoMestská časť Ružinov
Mestská časť Ružinov
ZačiatokPondelok, 8.07. o 14:00
KoniecSobota, 31.08. o 21:00
ŠtítkyHistória a tradície
zistiť viac

Tohtoročné Kultúrne leto v Ružinove so sebou prinesie okrem bohatého filmového programu pod holým nebom v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere a Ružinovských komunitných jarmokov aj bezplatné meditačné cvičenia Yogy s Fredym Ayisim, Tai-či pre seniorov, chôdzu so špeciálnymi chodeckými paličkami Nordic walking, či silové cvičenia s FitCampom v Parku A. Hlinku.

Letné kino v Ružinove v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere malo vlani veľký úspech. Ružinovčania sa teda na novú dávku filmov môžu tešiť aj počas tohto leta vždy v utorok o 21.00 hod. 

Ružinovčania si môžu počas leta spoločne zacvičiť. Každý pondelok, stredu a piatok sa koná špeciálna chôdza pre seniorov pod názvom Nordic Walking, stretnutie cvičiacich bude pred DK Ružinov o 9.00 hod.

Každý druhý utorok od 18.00 do 19.00 hod. bude v Parku Andreja Hlinku Cvičenie s FitCampom, na ktorom sa môže zúčastniť každý, kto si chce posilniť svoje telo.

Pre skôr narodených Ružinovčanov je počas letných prázdnin pripravené Tai-či, zdravotné cvičenie pre seniorov, ktoré bude vždy v stredu od 13:00 do 14:00 hod. Sériu cvičení ukončí každú nedeľu Yoga a meditácia s Fredym Ayisim ktorá sa koná od 17:00 do 19:00 hod. v Parku A. Hlinku.

Záver programu Kultúrneho leta v Ružinove uzavrie Ružinovská opekačka a rozlúčka s letom a to 31. augusta pred DK Ružinov.

Viac informácií, ako aj podrobný program Letného kina v Ružinove nájdete na webe cultusruzinov alebo v tomto dokumente.  

 

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte tie najaktuálnejšie informácie o dianí v Bratislave.