#som doma s MDPOH: Koza rohatá

MiestoMestské divadlo P.O.Hviezdoslava
ZačiatokSobota, 4.04. o 17:00
KoniecNedeľa, 5.04. o 10:00
ŠtítkyDivadelné predstaveniaPodujatia pre deti
zistiť viac
DIVADELNÉ ROZPRÁVKY U VÁS DOMA

Deti milujú rozprávky! Tri prasiatka a Koza rohatá sú dva rozprávkové tituly z dielne MDPOH, ktoré bývajú často beznádejne vypredané. V ťažkých časoch, kedy sú zatvorené nielen škôlky a školy, ale aj detské kútiky a ihriská, sme sa rozhodli spríjemniť deťom čas strávený doma našimi rozprávkami.

Vytvorte si vo vašej obývačke slávnostnú atmosféru a usaďte sa do vášho domáceho hľadiska! Divadelné predstavenie môžete sledovať TU.  

KOZA ROHATÁ
live stream záznamu divadelného predstavenia v MDPOH

Autor: Róbert Mankovecký
Réžia: Róbert Mankovecký
Účinkujú: Eita Borsová,David Hartl, Peter Trník, Dominika Žiaranová, Daniel Žulčák

Naša Koza rohatá je súčasná rozprávka, s prvkami situačnej a textovej komiky, pesničkami a tancom. Z kratučkej ľudovej rozprávky ostal len náčrt príbehu, niektoré zvieratká a samozrejme, všeobecne známa riekanka. Svojou poetikou nadväzuje na veľmi úspešný titul Tri prasiatka. Opäť to je príležitosť pre piatich bláznivých, hravých, spievajúcich a tancujúcich hercov. Na rozdiel od Dobšinského sa náš príbeh začína na jednom gazdovskom dvore, kde okrem užitočných domácich zvierat žije aj jedna lenivá a drzá koza… ale viac už v našej rozprávke

VYMAĽUJ SI ROZPRÁVKU

 

Na Facebooku Mestského divadla P. O. Hviezdoslava sme odštartovali súťaž, ktorá vyzýva deti k vymaľovaniu postáv z predstavenia Tri prasiatka. Omaľovánky môžu rodičia stiahnuť a následne vytlačIť. Výtvory detí budú zaradené do zlosovania o CD s pesničkami z predstavenia Tri prasiatka, kde nechýba ani  titulná pieseň hry – Vypočujte si ju.

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte tie najaktuálnejšie informácie o dianí v Bratislave.