ECO VILLAGE 2019

MiestoBBC 1 Plus
Plynárenská 4659/1, 821 09 Bratislava
ZačiatokŠtvrtok, 16.05. o 10:30
KoniecŠtvrtok, 16.05. o 15:30
ŠtítkyPodujatia pre širokú verejnosť
zistiť viac

Srdce biznis zóny na Plynárenskej ulici v Bratislave sa vďaka prvej zelenej kancelárskej budove BBC 1 Plus opäť premení na miesto so stánkami a atraktívnym programom v duchu ekológie a zdravého životného štýlu.

„Vážime si”. To je motto pripravovaného 6. ročníka Eco Village, počas ktorého vzdáme poctu prírode, kvalitným surovinám či hodnote, akou je zdravie. Motto „Vážime si“ rozhodne nezostane len v prenesenom význame, ale priamo na trhu sa predstaví čapovaná drogéria či bezobalový obchod. Tieto stánky návštevníkov upozornia na zbytočné plastové balenia, na plytvanie s potravinami a kozmetickými výrobkami a naučia ich, ako si odvážiť len toľko potravín či drogérie, koľko spotrebujú.

Tradícia zeleného trhoviska z roka na rok silnie. Návštevníci Eco Village sa môžu tešiť na tridsiatku stánkov, rozličné workshopy s predajcami, zaujímavé informácie, ktoré môžu priamo v stánkoch načerpať, zajesť si zdravé dobroty a započúvať sa do príjemnej hudby, o ktorú sa postará Oto Váhovský. Moderátorkou podujatia bude Diana Hágerová.

Na tohtoročnom zelenom trhovisku sa predstavia značky ako Petbelle, Medáreň, Urban Coffee, NYC Corner, Buchtáreň, EatGreen, Flexity, Byliny spod Tatier, Petit Lulu so značkou Woollies či Nika šije.