Dekáda pre kultúru: Čo pre nás znamená kultúra?

MiestoU Červeného raka / Letná čítáreň
pin U červeného raka / Letná čitáreň Michalská 26, 811 01 Bratislava
ZačiatokUtorok, 22.09. o 17:00
KoniecUtorok, 22.09. o 22:00
ŠtítkyIné podujatieKomunitné podujatiaKultúrne letoPekné miesta
zistiť viac

DEKÁDA PRE KULTÚRU: Čo pre nás znamená kultúra?

rozhovory pri káve a čaji

Ako vnímajú dôležitosť kultúry v meste zástupcovia mesta? Čo znamená kultúra pre Vás? Kam chodíte za kultúrou a prečo? Kam by ste chceli chodiť za kultúrou, ale nechodíte a prečo? Čo Vám chýba v kultúrnej ponuke mesta a čo nevyhovuje? Aký je ideálny kultúrny zážitok podľa Vašich predstáv?

Príďte sa zoznámiť a porozprávať sa v neformálnej atmosfére so zástupcami mesta, ktorí chcú spoluvytvárať kultúrnu ponuku v meste a zároveň zlepšovať podmienky pre rozvoj kultúry. Hosťami úvodnej diskusie budú vedúca Oddelenia kultúry a správkyňa Nadácie mesta Bratislavy Zuzana Ivašková, riaditeľka Galérie mesta Bratislavy Katarína Trnovská, riaditeľ Mestskej knižnice Bratislava Tomáš Štefek a riaditeľka Bratislavského kultúrno-informačného strediska Katarína Hulíková.

Po diskusii bude nasledovať interaktívny workshop v malých skupinách, kde bude vytvorený priestor pre Vaše názory. Cieľom stretnutia je získať Vašu osobnú spätnú väzbu, ktorá bude reflektovaná v rámci prípravy Koncepcie kultúry mesta Bratislavy 2030.

Pre spríjemnenie atmosféry na Vás čaká hudobné prekvapenie.

V prípade nepriaznivého počasia sa stretnutie uskutoční v priestoroch Mestskej knižnice Bratislava, v Hudobnom štúdiu, na Kapucínskej 1. Kapacita je vzhľadom na COVID opatrenia obmedzená.

Organizuje: Oddelenie kultúry Magistrátu Hl. mesta SR Bratislavy
Spolupráca na zabezpečení: BKIS, Mestská knižnica v Bratislave

Viac informácii na www.dekadaprekulturu.sk, kde budeme informovať o ďalších pripravovaných stretnutiach.

Ďalšie podujatia

Momentálne nie sú dostupné žiadne ďalšie podujatia.