OZNAM

Na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu SR o plošnom zákaze kultúrnych, športových a iných spoločenských podujatí Hlavné mesto SR Bratislava a BKIS zrušilo všetky divadelné predstavenia v priestoroch MDPOH až do odvolania.

 

VRÁTENIE VSTUPNÉHO

Pri zakúpení vstupeniek online Vám bude vstupné vrátené na bankový účet. S inštrukciami Vás bude kontaktovať priamo Predpredaj.sk  Pri zakúpení vstupeniek v pokladni MDPOH Vám bude vstupné vrátené po ich predložení v pokladni.

Pokladňa v MDPOH je, rovnako ako celá budova divadla, uzavretá až do odvolania. Vstupné Vám bude vrátené až po odvolaní opatrení v súvislosti s šírením pandémie. V prípade nutnosti je možné odoslať vstupenky poštou v obálke s Vaším menom a priložiť číslo účtu IBAN pre bezkontaktné vrátenie vstupného

 

 

KOMUNIKÁCIA BKIS POČAS MIMORIADNEJ SITUÁCIE

Z rovnakého dôvodu chceme minimalizovať aj pohyb návštevníkov v administratívnych budovách BKIS na Židovskej ulici 1, Gorkého 17 a v prevádzkovo-skladovom objekte v Mlynskej doline 47, preto v prípade, že potrebujete informácie, konzultáci alebo máte otázky ohľadom podujatí, ktoré realizuje BKIS, neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky alebo e-mailom.

 
 
 
Všeobecné informácie BKIS:

T: +421 2 59 103 101
E-mail: sekretariat@bkis.sk / bkis@bkis.sk

 Informácie o programe a predstaveniach MDPOH:

T: + 421 2 59 103 134
E-mail: mdpoh@mdpoh.sk

 Informácie týkajúce sa prevádzky MDPOH a Klarisiek:

T:  Vladimír Dobrovič: 0915 990 617
E-mail: prevadzka@prevadzka.sk

Informácie týkajúce sa prenájmov MDPOH a Klarisiek:

T:  Peter Štajger: 0917 123 531
E-mail: p.stajger@bkis.sk

Ďakujeme Vám za pochopenie.

.

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte tie najaktuálnejšie informácie o dianí v Bratislave.