BKIS na Bratislavských mestských dňoch 2019

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko pripravilo v spolupráci hlavným mestom Bratislava v rámci podujatia Bratislavské mestské dni bohatý a žánrovo pestrý program, ktorý do metropolitných ulíc pritiahne všetky vekové kategórie.

Program začne symbolickým odpečatením Michalskej brány, ktorým mesto pomyselne otvorí dvere a brány svojich inštitúcii, a zároveň odštartuje pútavý program v uliciach.

Hlavné námestie bude patriť celodenným vystúpeniam žiakov Základných umeleckých škôl, Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava odhalí milovníkom divadla tajomstvá svojho zákulisia a užiť si budete môcť napríklad aj výletné plavby loďou po Dunaji.

V rámci Dobrého trhu na Jakubovom námestí sa výborne zabavia celé rodiny s deťmi na tzv. Hravom m(i)ste plnom výtvarných, hravých a rozprávkových atrakcií.

Špeciálnym podujatím bude aj prezentácia medzinárodného komiksového festivalu KOMA z Brna, ktorý si pre vás prichystali špeciálnu výstavu súčasného komiksu a umenia na tému – Komiks a hudba. ktorá bude sprístupnená v sobotu v CO kryte pod Mestským divadlom P. O. Hviezdoslava.

Pozrite si celý program BKIS na Bratislavských mestských dňoch. 

Pripomeňme si Bratislavské mestské dni 2018

Prinášame vám zopár foto z minuloročných Bratislavských mestských dní. Viac fotografii nájdete v našej galérii