#Sombratislava – Vianoce

#Sombratislava - Vianoce

Nakoľko sa nám blížia najkrajšie sviatky v roku a ulice nášho hlavného mesta sa opäť raz zabalia do vianočného šatu, plného svetielok, ozdôb, príležitostného snehu, ako aj všadeprítomnej dobrej nálady, tak sme sa rozhodli oprášiť našu milú Instagram challenge z leta #Sombratislava a opäť vám ponúknuť možnosť fotiť tie najkrajšie miesta Bratislavy a k tomu aj niečo pekné vyhrať.

Hrať budeme opäť o zaujímavé ceny, pričom si môžete takto v predstihu zaobstarať pod váš vianočný stromček víkend s polpenziou pre 2 osoby v hoteli Mercure alebo taký 5-týždňový jazykový kurz angličtiny od agentúry Volis.

Zadanie je jasné – stačí, aby ste si rovnako ako my užívali atmosféru vianočnej Bratislavy v uliciach nášho hlavného mesta, pričom by ste mali mať vždy v pohotovosti aj váš fotoaparát, mobilný telefón, či tablet, s ktorými zachytíte tie najkrajšie miesta nášho hlavného mesta, dýchajúceho Vianocami. Výsledné fotografie ukladajte potom na Instagram pod hastagom #Sombratislava. Fotografie, ktoré budú mať najväčší počet likov, môžu byť potom aj pravidelne zobrazované vo vysielaní našej Vianočnej LED televízie na Hlavnom námestí. Súťaž potrvá od 23.11. do 16.12. 2018.

Začíname už tento piatok!

Štatút a podmienky súťaže