Kariéra

Požiadavky na uvádzačku MDPOH a náplň práce

Požiadavky:

príjemné vystupovanie

slušné a profesionálne komunikačné schopnosti – kontakt s divákmi, produkciou,  technikou

zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvílnosť nástupu na služby

flexibilita (večerné aj dopoľudňajšie  služby)

prax na podobnej pozícii výhodou, nie podmienkou

pozitívny vzťah ku kultúre, divadlu

vhodné pre študentky SŠ a VŠ

zmysel pre úpravu vizáže

Náplň práce:

Podľa pridelených aktuálnych úloh produkciou v daný deň predstavenia

kontrola vstupeniek divákov pri hlavnom vstupe, navigácia do šatní

služba v šatni

asistencia pri usádzaní divákov v sále

predaj bulletinov

aktívna komunikácia s divákmi – oslovovovanie do Klubu priateľov divadla

plnenie úloh produkcie – uzatváranie sály, dohľad na používanie mobilov  v sále, príprava letáčikov, práca s PC a pod.

Ponúkame:

pôsobenie v zaujímavom prostredí a mladom kolektíve

zabezpečné ošatenie

V prípade záujmu kontaktujte:

Mária Pšenková

Mestské divadlo P.O.Hviezdoslava

mail: mdpoh@mdpoh.sk

tel: +421 2 591 031 34

mob: +421 915 990 618

www.mestskedivadlo.sk