Rozlúčka s letom

Rozlúčka s letom
Začiatok 09.09. 2018

Pozývame Vás na Rozlúčku s letom, ktorá sa uskutoční 9. septembra od 14.00 na Štúrovej ulici. Viac informácií o podujatí, ako aj celom programe TU.

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko si pre Vás v spolupráci s hlavným mestom Bratislavy pripravilo „Rozlúčku s letom“ ako bodku za takmer nekonečnými letnými prázdninami. Rozlúčka s letom bude tento rok jedinečná práve v tom, že sa bude niesť v duchu osláv, kde spolu s návštevníkmi oslávime 15 rokov Bratislavského kultúrneho a informačného strediska a zároveň 25 rokov hlavného mesta Bratislavy.

V srdci Bratislavy na Štúrovej ulici budú pre návštevníkov pripravené rôzne hudobné hudobné, tanečné, či divadelné vystúpenia, workshopy pre deti aj dospelých, ako aj rôzne iné sprievodné podujatia. Pre všetkých návštevníkov bude pripravených 5 pódií, kde si budú môcť vychutnať hudbu rôznych štýlov, od klasiky až po populárnu hudbu. Program začne už od 14:00 hodiny a bude trvať až do večera 22:00 hodiny.

Ak sa chcete o pripravovanom podujatí dozvedieť viac, ako aj sledovať aktuálne novinky, tak klikajte aj na našu facebook udalosť!