Program kina Mladosť

Program kina Mladosť

19.  - 30. 6.  2017
kino Mladosť

19.6.po    17.30    BABA Z ĽADU                    4,50 / 3,50    Česko  106
                 19.30    ÚPLNÍ CUDZINCI              4,50              Taliansko  93


20.6.ut    18.00    HEYDRICH: MUŽ SO ŽELEZNÝM SRDCOM    4,50    Francúzsko -V. Británia-Belgicko-USA  119
                20.15    ÚPLNÍ CUDZINCI                                               4,50        Taliansko  93


21.6.str    18.30    ÚPLNÍ CUDZINCI                 4,50       Taliansko  93
                 20.15    ÚPLNÍ CUDZINCI                4,50        Taliansko  93


22.6.štv    18.00    ŠIALENE ŠŤASTNÁ           4,50 / 3,50    Taliansko-Francúzsko  116
                 20.15    ŠPINA                                 4,50        Česko-Slovensko 87


23.6.pia    18.50    ŠPINA                           4,50        Česko-Slovensko 87
                 20.30    ÚPLNÍ CUDZINCI         4,50        Taliansko  93


24.6.so    17.00    ŠPINA                            4,50        Česko-Slovensko 87
                18.45    ÚPLNÍ CUDZINCI          4,50        Taliansko  93
                20.30    ŠPINA                            4,50        Česko-Slovensko 87

25.6.ne  17.00 ÚPLNÍ CUDZINCI              4,50 Taliansko 93
              18.45 ŠPINA                                4,50 Česko-Slovensko 87
              20.30 HEYDRICH: MUŽ SO ŽELEZNÝM SRDCOM  4,50 Francúzsko-V. Británia-Belgicko-USA 119


26.6.po 18.00 ŠPINA    4,50 Česko-Slovensko 87
              19.45 ŠPINA    4,50 Česko-Slovensko 87


27.6.ut 18.00 ÚPLNÍ CUDZINCI 4,50 Taliansko 93

             19.45 ŠPINA                  4,50 Česko-Slovensko 87


28.6.str 18.00 ŠPINA                     4,50 Česko-Slovensko 87
              19.45 ÚPLNÍ CUDZINCI   4,50 Taliansko 93


29.6. štv 16.45 SAFARI                    4,50 Rakúsko 91
               18.30 GLORY                    4,50 Bulharsko-Grécko 101
                20.30 NA PLNÝ PLYN      4,50 Francúzsko 94


30.6.pia 17.00 ŠPINA                                   4,50 Česko-Slovensko 87
              18.45 ZABIJACI Z MALOMESTA    4,50 Dánsko 90
               20.30 GLORY                                 4,50 Bulharsko-Grécko 101