PETRŽALSKÝ SENIORFEST 2018

PETRŽALSKÝ SENIORFEST 2018
Začiatok 01.10. 2018
Koniec 14.10. 2018

Pozývame Vás na podujatie Petržalský seniorfest 2018, ktorý sa uskutoční v dňoch 1. októbra až 14. októbra na rôznych miestach v Petržalke. Viac informácií TU

Mestská časť Bratislava-Petržalka a starosta Vladimír Bajan pozývajú na PETRŽALSKÝ SENIORFEST 2018. Mesiac úcty k starším si pripomenieme už po jedenásty krát počas dvojtýždňového rôznorodého programu v čase od 1.októbra do 14.októbra.

Pre našich seniorov sú pripravené koncerty, súťaže, prednášky, športové aktivity a tanečné a hudobné vystúpenia.

Otvorenie tohtoročného ročníka Petržalského seniorfestu zahájime koncertom Kytica Pozdravov(01.10 o 16:00 v DK Zrkadlový háj) s Metropolitným orchestrom Bratislava. Koncert budú moderovať Ľudmila Farkašovská a Roman Pálka.

Jedno z najobľúbenejších ovocí - jablko - bude opäť hlavnou témou Jablkového hodovania, ktoré sa bude prvýkrát konať v Petržalskej tržnici (6.10.o 14.00 h) . Pri kultúrnom programe, ktoré zabezpečia Dychová hudba 11 z Ivanky, Peter Luha a finalisti POP HIT 2018 si budete môcť pochutnať na produktoch z jabĺk, zúčastniť sa súťaže o najlepší jablkový koláč apod.

Na tohtoročnom festivale sa bude opäť tancovať, zabávať, športovať aj diskutovať.

Záver festivalu bude patriť Galakoncertu - Z úcty k vám s účinkujúcimi: Sisa Sklovská a Festivalový orchester Bratislava s moderátorkou podvečera Zuzanou Ocharovichovou

Festival je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR.