Medzinárodná Bratislava - Pop-rockový koncert kapely Touch n' Go/ USA

Medzinárodná Bratislava - Pop-rockový koncert kapely Touch n' Go/ USA
Začiatok 28.08. 2018

Cyklus podujatí Medzinárodná Bratislava Vás pozýva na Pop-rockový koncert kapely Touch n' Go/ USA, ktorý sa uskutoční 28.8. od 19:00 na Hlavnom námestí. Viac informácií nájdete TU

Skupina Touch n' Go je súčasťou kapely Vzdušných síl Spojených štátov amerických v Európe.  V repertoári má široké spektrum americkej pop music a na koncerte zahrá hity od hviezd ako Justin Timberlake, Bruno Mars, Johnny Cash, Prince či Michael Jackson.


"Našou úlohou je chodiť po svete, budovať partnerstvá, dostať sa do miestnych komunít a stráviť príjemný čas so všetkými ľuďmi. Je jedno, čo sa deje vo svete, hudba je silná vec." Vysvetľuje spevák kapely Denver Murphy.
Od svojho založenia v roku 1976 skupina Touch n' Go cestuje po Európe, Škandinávii a juhozápadnej Ázii, kde vystupuje na koncertoch a festivaloch pre verejnosť, podporuje vojenské jednotky a hrá na oficiálnych podujatiach amerických veľvyslanectiev. Vďaka talentu, nadšeniu a americkému štýlu muzikantov je ich šou jedinečná.


Kapely amerického vojenského letectva ste mali možnosť vidieť vo viacerých slovenských mestách, ako napríklad v Nitre, v Banskej Bystrici, v Prievidzi či v Lučenci.
 

Vstup na koncert je voľný.