Jesenné Kapitulské Dvory

Jesenné Kapitulské Dvory
Začiatok 22.09. 2018

Pozývame vás na Jesenné Kapitulské Dvory, ktoré sa uskutočnia v sobotu 22.9. od 10:00 na Kapitulskej ulici. Viac info TU!

Kultúrne podujatie „Kapitulské Dvory“ býva pravidelne organizované na jar a jeseň v priestoroch najstaršej časti Starého Mesta – na Kapitulskej ulici. Tak ako na jar, je pripravené rozšírenie tejto komunitnej aktivity o Mestské hradby a novo vytvorenú pešiu zónu na Židovskej ulici.

Na Kapitulskej ulici budú rozmiestnené predajné stánky a otvorená väčšina dvorov. V Baxovej veži je pripravený bohatý umelecký program od prezentácie divadielok, kúzelníka, diskusií až po ukončenie programu hudobnou skupinou Longital.

V priestore mestských hradieb bude zase prezentácia stanov vojenského tábora s historickými zbraňami a ukážkami historického bojového umenia.

Židovská ulica ožije rôznymi aktivitami prevažne mladých ľudí ako sú autorské čítania, koncerty mladých autorov, tančiareň pod holým nebom, výstava insitnej tvorby slovákov z Vojvodiny, prezentovanie prác študentov z VŠVU.

Viac info o podujatí, ako aj celom programe nájdete aj v našej udalosti

Tešíme sa na vás!