Deň otvorených pivníc ®2018 – 19.ročník

Deň otvorených pivníc ®2018 – 19.ročník
Začiatok 23.11. 2018
Koniec 24.11. 2018

Pozývame Vás na 19. ročník Dňa otvorenných pivníc 2018, ktorý sa uskutoční v dňoch 23. až 24. novembra na Malokarpatskej vínnej ceste. Viac informácií TU.

Aj tento rok bude vyvrcholením vinárskych akcií v našom regióne v poradí už 19. Ročník Dňa otvorených pivníc, ktorý zase raz spojí Malokarpatský kraj, počnúc hradom Devín, cez Červený Kameň, až po Trnavu, kde má zase toto putovanie za dobrým vínom svoj záver.

Pripravených je pre vás opäť cca. 167 pivníc, v rámci ktorých sa vám predstaví 228 malokarpatských vinárov, ktorí budú mať pre vás prichystané najmä tohtoročné mladé vínko.

Pre dokonalý pôžitok z podujatia, ako aj ničím a nikým nerušenú degustáciu, vám odporúčame využiť dopravu Malokarpatským expresom, ktorý bude aj tento rok premávať medzi Bratislavou a Modrou.

Vstupenkou do pivníc je každoročne taštička a pohár s logom podujatia, mapka, ktorá Vás do pivníc dovedie, ako aj Vínny pas - Bedeker vinárov, v ktorom vám predstavíme každého prezentujúceho vinára, aj s jeho históriou. Súčasťou je tiež Kalendár podujatí na Malokarpatskej vínnej ceste počas celého roka.